Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 2220Y0160394MDT
2220Y0160394MDT
2220Y0160394MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 2220Y0160394MDT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 2220Y0160394MDT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.39UF 16V X7R 2220
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2220Y0160394MDT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.39UF 16V X7R 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 30355 pcs Arkusz danych MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 16V
Tolerancja ±20% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Seria FlexiCap™ oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2220 (5750 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Soft Termination, High Temperature Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 0.39µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Pojemność 0.39µF