Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 2220Y5000682GCR
2220Y5000682GCR
2220Y5000682GCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 2220Y5000682GCR z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 2220Y5000682GCR
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 500V C0G/NP0 2220
(w dolarach amerykańskich)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2220Y5000682GCR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 500V C0G/NP0 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36169 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 500V
Tolerancja ±2% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B) Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Seria FlexiCap™ oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2220 (5750 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Lead Style - Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 6800pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Pojemność 6800pF