Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 2220Y6300561MXR
2220Y6300561MXR
2220Y6300561MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 2220Y6300561MXR z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 2220Y6300561MXR
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 630V X7R 2220
(w dolarach amerykańskich)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2220Y6300561MXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 560PF 630V X7R 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67069 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 630V
Tolerancja ±20% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Seria FlexiCap™ oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2220 (5750 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
cechy Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 560pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Pojemność 560pF