Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 2225J2K50820GCT
2225J2K50820GCT
2225J2K50820GCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 2225J2K50820GCT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 2225J2K50820GCT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 82PF 2.5KV C0G/NP0 2225
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2225J2K50820GCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 82PF 2.5KV C0G/NP0 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32445 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 2500V (2.5kV)
Tolerancja ±2% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B) Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Seria - oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2225 (5763 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 82pF ±2% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Pojemność 82pF