Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 2225Y0100273JXR
2225Y0100273JXR
2225Y0100273JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 2225Y0100273JXR z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 2225Y0100273JXR
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 10V X7R 2225
(w dolarach amerykańskich)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 2225Y0100273JXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.027UF 10V X7R 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40342 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 10V
Tolerancja ±5% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Seria FlexiCap™ oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2225 (5763 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
cechy Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 0.027µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Pojemność 0.027µF