Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory ceramiczne > 2225Y1000275MXT
2225Y1000275MXT
2225Y1000275MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 2225Y1000275MXT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 2225Y1000275MXT
Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 2.7UF 100V X7R 2225
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number 2225Y1000275MXT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 2.7UF 100V X7R 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24163 pcs Arkusz danych MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 100V
Tolerancja ±20% Grubość (maks) 0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy X7R (2R1) Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Seria FlexiCap™ oceny -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2225 (5763 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC
cechy Soft Termination Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2.7µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Pojemność 2.7µF