Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > MCR18ERTF3161
MCR18ERTF3161
MCR18ERTF3161
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup MCR18ERTF3161 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number MCR18ERTF3161
Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 3.16K OHM 1% 1/4W 1206
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number MCR18ERTF3161 Producent LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 3.16K OHM 1% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 1206
Rozmiar / Wymiar 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Seria MCR
Tryb panel 3.16 kOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W