Dom > Produkty > Układy scalone > Wbudowany - Mikrokontrolery > LM3S9L71-IQC80-C5T
LM3S9L71-IQC80-C5T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup LM3S9L71-IQC80-C5T z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number LM3S9L71-IQC80-C5T
Producent N/A
Opis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number LM3S9L71-IQC80-C5T Producent N/A
Opis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5598 pcs Arkusz danych
Kategoria Układy scalone Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.235 V ~ 1.365 V
Dostawca urządzeń Pakiet 100-LQFP (14x14) Prędkość 80MHz
Seria Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 9000 Wielkość pamięci RAM 48K x 8
Typ pamięci programu FLASH Rozmiar pamięci programu 128KB (128K x 8)
Peryferia Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 100-LQFP Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 72
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 9000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)