Dom > Produkty > Wentylatory, zarządzanie ciepłem > DC Fans > F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup F6025X12B-RH (3.5 LEADS) z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number F6025X12B-RH (3.5 LEADS)
Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Stan ołowiu / status RoHS
In Stock 9160 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
11 pcs
Product parameter
Part Number F6025X12B-RH (3.5 LEADS) Producent Mechatronics
Opis FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Stan ołowiu / status RoHS
Kategoria Wentylatory, zarządzanie ciepłem Szerokość 25.00mm
Waga 0.139 lb (63.05g) Zakres napięcia -
Napięcie - znamionowe 12VDC Zakończenie 2 Wire Leads
Ciśnienie statyczne 0.370 in H2O (92.2 Pa) Rozmiar / Wymiar Square - 60mm L x 60mm H
Seria F6025 RPM 5800 RPM
Inne nazwy F6025X12B-RH (3.5 LEADS)-ND
F6025X12B-RH(3.5LEADS)
temperatura robocza -
Hałas 42.0 dB(A) Materiał - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiał - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Żywotność @ Temp. - Stopień ochrony -
cechy - Rodzaj wentylatora Tubeaxial
Aktualna ocena 0.330A Typ łożyska Ball