Dom > Produkty > Układy scalone > Pamięć > 24AA64FT-I/SN
24AA64FT-I/SN
24AA64FT-I/SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 24AA64FT-I/SN z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 24AA64FT-I/SN
Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8SOIC
(w dolarach amerykańskich)
3300 pcs
Product parameter
Part Number 24AA64FT-I/SN Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC EEPROM 64K I2C 400KHZ 8SOIC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 181662 pcs Arkusz danych 24(AA,LC,FC)64F
Kategoria Układy scalone Zapisać czas cyklu - słowo, strona 5ms
Napięcie - Dostawa 1.7 V ~ 5.5 V Technologia EEPROM
Dostawca urządzeń Pakiet 8-SOIC Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Typ pamięci Non-Volatile
Rozmiar pamięci 64Kb (8K x 8) Interfejs pamięci I²C
Format pamięci EEPROM Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis EEPROM Memory IC 64Kb (8K x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC
Częstotliwość zegara 400kHz Podstawowy numer części 24AA64F