Dom > Produkty > Układy scalone > Wbudowany - Mikrokontrolery > AT89C2051-24PU
AT89C2051-24PU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup AT89C2051-24PU z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number AT89C2051-24PU
Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number AT89C2051-24PU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 84541 pcs Arkusz danych AT89C2051
Kategoria Układy scalone Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V
Dostawca urządzeń Pakiet 20-PDIP Prędkość 24MHz
Seria 89C Wielkość pamięci RAM 128 x 8
Typ pamięci programu FLASH Rozmiar pamięci programu 2KB (2K x 8)
Peryferia LED Opakowania Tube
Package / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm) Inne nazwy AT89C205124PU
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 15 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-PDIP