Dom > Produkty > Układy scalone > Wbudowany - Mikrokontrolery > ATMEGA165A-AUR
ATMEGA165A-AUR
ATMEGA165A-AUR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ATMEGA165A-AUR z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ATMEGA165A-AUR
Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number ATMEGA165A-AUR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32054 pcs Arkusz danych ATmega165A - 6450P Summary
Kategoria Układy scalone Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V
Dostawca urządzeń Pakiet 64-TQFP (14x14) Prędkość 16MHz
Seria AVR® ATmega Wielkość pamięci RAM 1K x 8
Typ pamięci programu FLASH Rozmiar pamięci programu 16KB (8K x 16)
Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 64-TQFP Inne nazwy ATMEGA165A-AUR-ND
ATMEGA165A-AURTR
ATMEGA165AAUR
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 54 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Rozmiar EEPROM 512 x 8 szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)