Dom > Produkty > Układy scalone > Wbudowany - Mikrokontrolery > ATMEGA168-20AU
ATMEGA168-20AU
ATMEGA168-20AU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ATMEGA168-20AU z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ATMEGA168-20AU
Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number ATMEGA168-20AU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41680 pcs Arkusz danych ATMEGA48/88/168(V) CompleteATMEGA48,88,168(V) Datasheet
Kategoria Układy scalone Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V
Dostawca urządzeń Pakiet 32-TQFP (7x7) Prędkość 20MHz
Seria AVR® ATmega Wielkość pamięci RAM 1K x 8
Typ pamięci programu FLASH Rozmiar pamięci programu 16KB (8K x 16)
Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Opakowania Tray
Package / Case 32-TQFP Inne nazwy ATMEGA16820AU
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 23 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Rozmiar EEPROM 512 x 8 szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)