Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Oscylatory > DSC1001DL5-015.3600T
DSC1001DL5-015.3600T
DSC1001DL5-015.3600T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup DSC1001DL5-015.3600T z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number DSC1001DL5-015.3600T
Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 15.36MHZ CMOS SMD
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number DSC1001DL5-015.3600T Producent Micrel / Microchip Technology
Opis OSC MEMS 15.36MHZ CMOS SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5348 pcs Arkusz danych DSC1001,3,4
Kategoria Kryształy, oscylatory, rezonatory Napięcie - Dostawa 1.8 V ~ 3.3 V
Rodzaj XO (Standard) Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Seria DSC1001 oceny AEC-Q100
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 4-SMD, No Lead
Wydajność CMOS temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.035" (0.90mm)
Funkcjonować Standby (Power Down) Stabilność częstotliwości ±10ppm
Częstotliwość 15.36MHz szczegółowy opis 15.36MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Obecny - Dostawa (Max) 6.3mA Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 15µA