Dom > Produkty > Układy scalone > Wbudowany - Mikrokontrolery > PIC16F1455-I/ST
PIC16F1455-I/ST
PIC16F1455-I/ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup PIC16F1455-I/ST z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number PIC16F1455-I/ST
Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number PIC16F1455-I/ST Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Kategoria Układy scalone Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V
Dostawca urządzeń Pakiet 14-TSSOP Prędkość 48MHz
Seria PIC® XLP™ 16F Wielkość pamięci RAM 1K x 8
Typ pamięci programu FLASH Rozmiar pamięci programu 14KB (8K x 14)
Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Opakowania Tube
Package / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 8
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-TSSOP Konwertery danych A/D 5x10b, D/A 1x5b