Dom > Produkty > Układy scalone > Wbudowany - Mikrokontrolery > PIC16F59-E/PT
PIC16F59-E/PT
PIC16F59-E/PT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup PIC16F59-E/PT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number PIC16F59-E/PT
Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3KB FLASH 44TQFP
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 93009 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
640 pcs
Product parameter
Part Number PIC16F59-E/PT Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3KB FLASH 44TQFP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 93009 pcs Arkusz danych PIC16F5xPIC16F59 Programming SpecTips N Tricks Guide
Kategoria Układy scalone Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V
Dostawca urządzeń Pakiet 44-TQFP (10x10) Prędkość 20MHz
Seria PIC® 16F Wielkość pamięci RAM 134 x 8
Typ pamięci programu FLASH Rozmiar pamięci programu 3KB (2K x 12)
Peryferia POR, WDT Opakowania Tray
Package / Case 44-TQFP Typ oscylatora External
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA) Liczba I / O 32
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3KB (2K x 12) FLASH 44-TQFP (10x10)