Dom > Produkty > Ochrona obwodu > Bezpieczniki zwłoczne PTC > PRG18BB221MS1RB
PRG18BB221MS1RB
PRG18BB221MS1RB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup PRG18BB221MS1RB z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number PRG18BB221MS1RB
Producent Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 16V 14MA 0603
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number PRG18BB221MS1RB Producent Murata Electronics
Opis PTC RESET FUSE 16V 14MA 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5868 pcs Arkusz danych PRG18BByyyMS1RB Datasheet
Kategoria Ochrona obwodu Napięcie - Max 16V
Rodzaj Ceramic Grubość (maks) 0.037" (0.95mm)
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria POSISTOR®, PRG
Odporność - 25 ° C (Typ) 220 Ohms oceny -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy 490-12120-1 temperatura robocza -20°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - szczegółowy opis Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 14mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric)
Obecny - Trip (It) 29mA Obecny - Max 90mA
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 14mA Zatwierdzenia -