Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > LGN2H560MELZ25
LGN2H560MELZ25
LGN2H560MELZ25
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup LGN2H560MELZ25 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number LGN2H560MELZ25
Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number LGN2H560MELZ25 Producent Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58703 pcs Arkusz danych LGN SeriesSnap-In Terminal, Terminal-Shape
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 500V
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm) Seria LGN
Ripple Current @ Low Frequency 470mA @ 120Hz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 493-4340
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 56µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 56µF Aplikacje General Purpose