Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > ECA-0JHG332B
ECA-0JHG332B
ECA-0JHG332B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ECA-0JHG332B z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ECA-0JHG332B
Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number ECA-0JHG332B Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 270166 pcs Arkusz danych NHG Series, Type A
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 6.3V
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria NHG
Ripple Current @ Low Frequency 840mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 966mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
Inne nazwy ECA0JHG332B temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 3300µF