Dom > Produkty > Kondensatory > Kondensatory Filmowe > ECW-F6823HLB
ECW-F6823HLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ECW-F6823HLB z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ECW-F6823HLB
Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.082UF 3% 630VDC RAD
(w dolarach amerykańskich)
200 pcs
Product parameter
Part Number ECW-F6823HLB Producent Panasonic
Opis CAP FILM 0.082UF 3% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76074 pcs Arkusz danych ECW-F6823HLB View All Specifications
Kategoria Kondensatory Napięcie znamionowe - DC 630V
Napięcie znamionowe - AC - Tolerancja ±3%
Zakończenie PC Pins Rozmiar / Wymiar 0.610" L x 0.315" W (15.50mm x 8.00mm)
Seria ECW-F(L) oceny -
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy ECWF6823HLB temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.685" (17.40mm)
cechy - Materiał dielektryka Polypropylene (PP), Metallized
szczegółowy opis 0.082µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Pojemność 0.082µF