Dom > Produkty > Kondensatory > Aluminiowe kondensatory elektrolityczne > EET-ED2G101BA
EET-ED2G101BA
EET-ED2G101BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup EET-ED2G101BA z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number EET-ED2G101BA
Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number EET-ED2G101BA Producent Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5716 pcs Arkusz danych TS-ED Series Datasheet
Kategoria Kondensatory Napięcie - znamionowe 400V
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm) Seria TS-ED
Ripple Current @ Low Frequency 910mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy EETED2G101BA
P11646
temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.326 Ohm @ 120Hz szczegółowy opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.326 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose