Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > ERA-3EEB1242V
ERA-3EEB1242V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ERA-3EEB1242V z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ERA-3EEB1242V
Producent Panasonic
Opis RESISTOR METAL FILM
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number ERA-3EEB1242V Producent Panasonic
Opis RESISTOR METAL FILM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5915 pcs Arkusz danych ERA-3Y, 3E Spec
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.1%
Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0603
Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Seria ERA-3E
Tryb panel 12.4 kOhms Moc (W) 0.1W, 1/10W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy ERA3EEB1242V temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 12.4 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Kompozycja Thin Film