Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > ERJ-2BSJR11X
ERJ-2BSJR11X
ERJ-2BSJR11X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ERJ-2BSJR11X z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ERJ-2BSJR11X
Producent Panasonic
Opis RES 0.11 OHM 5% 1/6W 0402
(w dolarach amerykańskich)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Part Number ERJ-2BSJR11X Producent Panasonic
Opis RES 0.11 OHM 5% 1/6W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1869453 pcs Arkusz danych ERJ Series, Low Resistance
Kategoria Rezystory Tolerancja ±5%
Współczynnik temperaturowy ±300ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0402
Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seria ERJ
Tryb panel 110 mOhms Moc (W) 0.167W, 1/6W