Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > ERJ-2RKD30R9X
ERJ-2RKD30R9X
ERJ-2RKD30R9X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ERJ-2RKD30R9X z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ERJ-2RKD30R9X
Producent Panasonic
Opis RES 30.9 OHM 0.5% 1/16W 0402
(w dolarach amerykańskich)
10000 pcs
Product parameter
Part Number ERJ-2RKD30R9X Producent Panasonic
Opis RES 30.9 OHM 0.5% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.5%
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0402
Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seria ERJ
Tryb panel 30.9 Ohms Moc (W) 0.063W, 1/16W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy ERJ2RKD30R9X temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 30.9 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film