Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > ERJ-B3BF3R6V
ERJ-B3BF3R6V
ERJ-B3BF3R6V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ERJ-B3BF3R6V z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ERJ-B3BF3R6V
Producent Panasonic
Opis RES SMD 3.6 OHM 1/3W 0805 WIDE
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs
Product parameter
Part Number ERJ-B3BF3R6V Producent Panasonic
Opis RES SMD 3.6 OHM 1/3W 0805 WIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 393518 pcs Arkusz danych ERJ-B3BF3R6V View All Specifications
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0508
Rozmiar / Wymiar 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm) Seria ERJ
Tryb panel 3.6 Ohms Moc (W) 0.333W, 1/3W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Wide 0805 (2012 Metric), 0508
Inne nazwy ERJB3BF3R6V temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 3.6 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Kompozycja Thick Film