Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > ERJ-P6WF3920V
ERJ-P6WF3920V
ERJ-P6WF3920V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ERJ-P6WF3920V z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ERJ-P6WF3920V
Producent Panasonic
Opis RES SMD 392 OHM 1% 1/2W 0805
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs
Product parameter
Part Number ERJ-P6WF3920V Producent Panasonic
Opis RES SMD 392 OHM 1% 1/2W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0805
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria ERJ
Tryb panel 392 Ohms Moc (W) 0.5W, 1/2W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0805 (2012 Metric)
Inne nazwy ERJP6WF3920V temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.75mm)
cechy Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 392 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film