Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > ERJ-PB6D1132V
ERJ-PB6D1132V
ERJ-PB6D1132V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ERJ-PB6D1132V z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ERJ-PB6D1132V
Producent Panasonic
Opis RES SMD 11.3K OHM 0.5% 1/4W 0805
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Part Number ERJ-PB6D1132V Producent Panasonic
Opis RES SMD 11.3K OHM 0.5% 1/4W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.5%
Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0805
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria ERJ
Tryb panel 11.3 kOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W