Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > ERJ-S02F7153X
ERJ-S02F7153X
ERJ-S02F7153X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ERJ-S02F7153X z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ERJ-S02F7153X
Producent Panasonic
Opis RES SMD 715K OHM 1% 1/10W 0402
(w dolarach amerykańskich)
10000 pcs
Product parameter
Part Number ERJ-S02F7153X Producent Panasonic
Opis RES SMD 715K OHM 1% 1/10W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1292676 pcs Arkusz danych ERJ-S02F7153X View All Specifications
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0402
Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seria ERJ
Tryb panel 715 kOhms Moc (W) 0.1W, 1/10W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy ERJS02F7153X temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm)
cechy Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 715 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film