Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > ERJ-S08F5620V
ERJ-S08F5620V
ERJ-S08F5620V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ERJ-S08F5620V z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ERJ-S08F5620V
Producent Panasonic
Opis RES SMD 562 OHM 1% 1/4W 1206
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs
Product parameter
Part Number ERJ-S08F5620V Producent Panasonic
Opis RES SMD 562 OHM 1% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1941562 pcs Arkusz danych ERJ-S08F5620V View All Specifications
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 1206
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria ERJ
Tryb panel 562 Ohms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
Inne nazwy ERJS08F5620V temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 562 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film