Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > ERJ-UP8D4750V
ERJ-UP8D4750V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup ERJ-UP8D4750V z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number ERJ-UP8D4750V
Producent Panasonic
Opis 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 0.5%, 47
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs
Product parameter
Part Number ERJ-UP8D4750V Producent Panasonic
Opis 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 0.5%, 47 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1250094 pcs Arkusz danych Fixed Resistors Product CatalogERJUP3,6,8 Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.5%
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 1206
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Seria ERJ
Tryb panel 475 Ohms Moc (W) 0.667W, 2/3W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1206 (3216 Metric)
Inne nazwy ERJUP8D4750V temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 475 Ohms ±0.5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film