Dom > Produkty > Sprzęt, elementy mocujące, akcesoria > Etykiety, Etykietowanie > C200X050CBC
C200X050CBC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup C200X050CBC z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number C200X050CBC
Producent Panduit
Opis LABEL ID/RATINGS 2"X0.5" WHITE
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs
Product parameter
Part Number C200X050CBC Producent Panduit
Opis LABEL ID/RATINGS 2"X0.5" WHITE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1343 pcs Arkusz danych P1 Label Cassettes Cut SheetCzzzXzzz_C Drawing
Kategoria Sprzęt, elementy mocujące, akcesoria Rodzaj Label
Seria - Opakowania Roll
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Materiał Vinyl Cloth
Nazwa Rodzaj Blank Rozmiar etykiety 2.00" L x 0.50" W (50.8mm x 12.7mm)