Dom > Produkty > Zasilacze - Płyta montażowa > Konwertery DC DC > RP15-4812SFW/N
RP15-4812SFW/N
RP15-4812SFW/N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RP15-4812SFW/N z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RP15-4812SFW/N
Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 15W
(w dolarach amerykańskich)
9 pcs
Product parameter
Part Number RP15-4812SFW/N Producent RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 15W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1426 pcs Arkusz danych RP15-FW Series Datasheet
Kategoria Zasilacze - Płyta montażowa Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 12V
Napięcie - Izolacja 1.6kV Napięcie - Wejście (Min) 18V
Napięcie - wejściowa (maks) 75V Rodzaj Isolated Module
Rozmiar / Wymiar 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Seria POWERLINE RP15-FW
Moc (W) 15W Opakowania Tube
Package / Case 6-DIP Module Inne nazwy 30001719
RP154812SFW/N
temperatura robocza -40°C ~ 75°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
cechy Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Wydajność 85%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 18V - 75V Input Obecny - Wyjście (Max) 1.25A