Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > S1-0R75J8
S1-0R75J8
S1-0R75J8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup S1-0R75J8 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number S1-0R75J8
Producent Riedon
Opis RES 0.75 OHM 5% 1/2W 1913
(w dolarach amerykańskich)
650 pcs
Product parameter
Part Number S1-0R75J8 Producent Riedon
Opis RES 0.75 OHM 5% 1/2W 1913 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 105834 pcs Arkusz danych S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategoria Rezystory Tolerancja ±5%
Współczynnik temperaturowy - Dostawca urządzeń Pakiet -
Rozmiar / Wymiar 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Seria S
Tryb panel 750 mOhms Moc (W) 0.5W, 1/2W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 1913 J-Lead
Inne nazwy S-1 0.750 OHM 5%