Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Programowalne oscylatory > SIT8918BAA1-28E
SIT8918BAA1-28E
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup SIT8918BAA1-28E z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number SIT8918BAA1-28E
Producent SiTime
Opis OSC MEMS
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs
Product parameter
Part Number SIT8918BAA1-28E Producent SiTime
Opis OSC MEMS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9262 pcs Arkusz danych Field Programmable Oscillator DatasheetSiT8918B Datasheet
Kategoria Kryształy, oscylatory, rezonatory Napięcie - Dostawa 2.8V
Rodzaj XO (Standard) Spread Spectrum Bandwidth -
Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Seria SiT8918B
oceny - Programowalny Rodzaj Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność LVCMOS
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.032" (0.80mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±20ppm
szczegółowy opis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 4.7mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 4.5mA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 110MHz