Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Programowalne oscylatory > SIT9005ACL1D-30EK
SIT9005ACL1D-30EK
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup SIT9005ACL1D-30EK z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number SIT9005ACL1D-30EK
Product parameter
Part Number SIT9005ACL1D-30EK Producent SiTime
Opis OSC MEMS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16879 pcs Arkusz danych SiT9005
Kategoria Kryształy, oscylatory, rezonatory Napięcie - Dostawa 3V
Rodzaj SSXO Spread Spectrum Bandwidth -2.91%, Down Spread
Rozmiar / Wymiar 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Seria SIT9005
oceny - Programowalny Rodzaj Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Package / Case 4-SMD, No Lead Wydajność LVCMOS
temperatura robocza -20°C ~ 70°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Wysokość 0.030" (0.76mm) Funkcjonować Enable/Disable
Stabilność częstotliwości (ogółem) - Stabilność częstotliwości ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
szczegółowy opis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Obecny - Dostawa (Max) 6.5mA
Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) 6.5mA Rezonator bazowy MEMS
Dostępne Zakres częstotliwości 1MHz ~ 141MHz