Dom > Produkty > Złącza, łączniki > Złącza okrągłe - obudowy > 8D517W26PB-LC
8D517W26PB-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 8D517W26PB-LC z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number 8D517W26PB-LC
Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 1620 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number 8D517W26PB-LC Producent Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1620 pcs Arkusz danych 8D517W26PB-C Drawing8D Series Catalog
Kategoria Złącza, łączniki Rodzaj For Male Pins
Zastawianie Shielded Rozmiar osłony, MIL -
Rozmiar osłony - Insert 17-26 Materiał powłoki Aluminum
Wykończenie powłoki Cadmium Seria MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Opakowania Bulk Inne nazwy 1792-9167
Orientacja B temperatura robocza -65°C ~ 175°C
Liczba biegunów 26 Uwaga Contacts Not Included
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) element mocowania -
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wstaw materiał Thermoplastic
Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof zawiera -
Kolor obudowy Olive Drab cechy Coupling Nut
mocowanie Rodzaj Threaded szczegółowy opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie Aluminum, Olive Drab Cadmium Średnica nakrętki łączącej 1.406" (35.71mm)