8LT325B29PN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 8LT325B29PN z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
| Part Number | 8LT325B29PN |
|---|---|
| Producent | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8LT 29C 29#16 PIN RECP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 8LT325B29PN | Producent | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | 8LT 29C 29#16 PIN RECP | Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 1706 pcs | Arkusz danych | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Złącza, łączniki | napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Crimp | Zastawianie | Shielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - | Rozmiar osłony - Insert | 25-29 |
| Materiał powłoki | Aluminum Alloy | Wykończenie powłoki | Olive Green Cadmium |
| Seria | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Opakowania | Bulk |
| Inne nazwy | 1792-18107 | Orientacja | N (Normal) |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C | Liczba biegunów | 29 |
| Rodzaj mocowania | Panel Mount | element mocowania | Flange |
| Materiał Palność ocena | - | Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Stopień ochrony | Environment Resistant | cechy | - |
| mocowanie Rodzaj | Bayonet Lock | szczegółowy opis | 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Aktualna ocena | 13A | Materiał styków | Copper Alloy |