8LT525B61SB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup 8LT525B61SB z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
| Part Number | 8LT525B61SB |
|---|---|
| Producent | Souriau Connection Technology |
| Opis | 8LT 61C 61#20 SKT PLUG |
Product parameter
| Part Number | 8LT525B61SB | Producent | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | 8LT 61C 61#20 SKT PLUG | Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 965 pcs | Arkusz danych | 8LT Series Catalog |
| Kategoria | Złącza, łączniki | napięcie znamionowe | - |
| Zakończenie | Crimp | Zastawianie | Shielded |
| Rozmiar osłony, MIL | - | Rozmiar osłony - Insert | 25-61 |
| Materiał powłoki | Aluminum Alloy | Wykończenie powłoki | Olive Green Cadmium |
| Seria | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Opakowania | Bulk |
| Inne nazwy | 1792-21125 | Orientacja | B |
| temperatura robocza | -65°C ~ 175°C | Liczba biegunów | 61 |
| Rodzaj mocowania | Free Hanging (In-Line) | element mocowania | - |
| Materiał Palność ocena | - | Standardowy czas oczekiwania producenta | 12 Weeks |
| Stopień ochrony | Environment Resistant | cechy | Coupling Nut |
| mocowanie Rodzaj | Bayonet Lock | szczegółowy opis | 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp |
| Aktualna ocena | 7.5A | Materiał styków | Copper Alloy |