Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > RNCF0402BTE4K30
RNCF0402BTE4K30
RNCF0402BTE4K30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RNCF0402BTE4K30 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RNCF0402BTE4K30
Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.3K OHM 0.1% 1/16W 0402
(w dolarach amerykańskich)
10000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF0402BTE4K30 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.3K OHM 0.1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1605317 pcs Arkusz danych Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.1%
Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0402
Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seria RNCF
Tryb panel 4.3 kOhms Moc (W) 0.063W, 1/16W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0402 (1005 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.014" (0.35mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 4.3 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozycja Thin Film