Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > RNCF0805BKE1K82
RNCF0805BKE1K82
RNCF0805BKE1K82
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup RNCF0805BKE1K82 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number RNCF0805BKE1K82
Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.82K OHM 0.1% 1/8W 0805
(w dolarach amerykańskich)
1000 pcs
Product parameter
Part Number RNCF0805BKE1K82 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.82K OHM 0.1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 678517 pcs Arkusz danych Resistor Packaging SpecRNCF Series
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.1%
Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet 0805
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria RNCF
Tryb panel 1.82 kOhms Moc (W) 0.125W, 1/8W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 0805 (2012 Metric)
Inne nazwy RNC 20 T9 1.82K 0.1% I