Dom > Produkty > Zasilacze - Płyta montażowa > Konwertery DC DC > V24C48C50BN3
V24C48C50BN3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup V24C48C50BN3 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number V24C48C50BN3
Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 50W
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number V24C48C50BN3 Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 50W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5682 pcs Arkusz danych 24V Input Micro Family
Kategoria Zasilacze - Płyta montażowa Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 48V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście (Min) 18V
Napięcie - wejściowa (maks) 36V Rodzaj Isolated Module
Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) Seria MICRO
Moc (W) 50W Opakowania Bulk
Package / Case Quarter Brick temperatura robocza -20°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy OVP, UVLO Wydajność 87.2%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.04A 18V - 36V Input Obecny - Wyjście (Max) 1.04A