Dom > Produkty > Zasilacze - Płyta montażowa > Konwertery DC DC > V375B15T200B2
V375B15T200B2
V375B15T200B2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup V375B15T200B2 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number V375B15T200B2
Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 200W
Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
In Stock 5573 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number V375B15T200B2 Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 15V 200W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5573 pcs Arkusz danych V375 Input Mini Family
Kategoria Zasilacze - Płyta montażowa Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 15V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście (Min) 250V
Napięcie - wejściowa (maks) 425V Rodzaj Isolated Module
Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Seria MINI
Moc (W) 200W Opakowania Bulk
Package / Case 9-DIP Module temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant cechy OVP, UVLO
Wydajność 87.7% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.33A 250V - 425V Input
Obecny - Wyjście (Max) 13.33A Podstawowy numer części V375B15T200