Dom > Produkty > Zasilacze - Płyta montażowa > Konwertery DC DC > V375B5C150BN3
V375B5C150BN3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup V375B5C150BN3 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number V375B5C150BN3
Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 150W
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number V375B5C150BN3 Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 150W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5847 pcs Arkusz danych V375 Input Mini Family
Kategoria Zasilacze - Płyta montażowa Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 5V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście (Min) 250V
Napięcie - wejściowa (maks) 425V Rodzaj Isolated Module
Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm) Seria MINI
Moc (W) 150W Opakowania Bulk
Package / Case 9-DIP Module temperatura robocza -20°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy OVP, UVLO
Wydajność 83.4% szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 250V - 425V Input
Obecny - Wyjście (Max) 30A Podstawowy numer części V375B5C150