Dom > Produkty > Zasilacze - Płyta montażowa > Konwertery DC DC > V375C3V3T75BF
V375C3V3T75BF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup V375C3V3T75BF z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number V375C3V3T75BF
Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 75W
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number V375C3V3T75BF Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 75W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4280 pcs Arkusz danych V375 Input Micro Family
Kategoria Zasilacze - Płyta montażowa Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 3.3V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście (Min) 250V
Napięcie - wejściowa (maks) 425V Rodzaj Isolated Module
Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm) Seria MICRO
Moc (W) 75W Opakowania Bulk
Package / Case Quarter Brick temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy OVP, UVLO Wydajność 79%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 250V - 425V Input Obecny - Wyjście (Max) 22.7A
Podstawowy numer części V375C3V3T75 Aplikacje ITE (Commercial)
Produkty powiązane
  • Część#:V375C3V3T75B
  • Producenci:Vicor