Dom > Produkty > Zasilacze - Płyta montażowa > Konwertery DC DC > V48C5T100BF2
V48C5T100BF2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup V48C5T100BF2 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number V48C5T100BF2
Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 100W
(w dolarach amerykańskich)
Get a quote
Product parameter
Part Number V48C5T100BF2 Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 100W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4071 pcs Arkusz danych 48V Input Micro Family
Kategoria Zasilacze - Płyta montażowa Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 5V
Napięcie - Izolacja 3kV Napięcie - Wejście (Min) 36V
Napięcie - wejściowa (maks) 75V Rodzaj Isolated Module
Rozmiar / Wymiar 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Seria MICRO
Moc (W) 100W Opakowania Bulk
Package / Case Quarter Brick temperatura robocza -40°C ~ 100°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
cechy OVP, UVLO Wydajność 85%
szczegółowy opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input Obecny - Wyjście (Max) 20A