Dom > Produkty > Rezystory > Sieci rezystorowe, macierze > SM1Y25K00AT
SM1Y25K00AT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup SM1Y25K00AT z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number SM1Y25K00AT
Producent Vishay Precision Group
Opis SM1Y25K00AT 2.5 PPM NETWORK
Stan ołowiu / status RoHS
In Stock 2540 pcs
Cena Referencyjna
(w dolarach amerykańskich)
20 pcs
Product parameter
Part Number SM1Y25K00AT Producent Vishay Precision Group
Opis SM1Y25K00AT 2.5 PPM NETWORK Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 2540 pcs Arkusz danych Ultra Precision Resistors CatalogSLD, SM Series Datasheet
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.05%
Współczynnik temperaturowy ±2.5ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet -
Rozmiar / Wymiar 0.303" L x 0.102" W (7.70mm x 2.60mm) Seria SM
Resistor-Ratio-Drift ±3 ppm/°C Współczynnik dopasowania rezystora ±0.01%
Oporność (Ohm) 25k Moc na element -
Opakowania Bulk Package / Case Radial - 3 Leads
temperatura robocza -65°C ~ 150°C Liczba rezystorów 1
Ilość Pins 3 Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks Wysokość - Siedzą (Max) 0.327" (8.30mm)
szczegółowy opis 25k Ohm ±0.05% Power Per Element Voltage Divider Resistor Network/Array ±2.5ppm/°C Radial - 3 Leads Rodzaj obwodu Voltage Divider