Dom > Produkty > Rezystory > Przekaźniki rezystancyjne > FMP100FRF52-5K36
FMP100FRF52-5K36
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup FMP100FRF52-5K36 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number FMP100FRF52-5K36
Producent Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL
(w dolarach amerykańskich)
5000 pcs
Product parameter
Part Number FMP100FRF52-5K36 Producent Yageo
Opis RES MF 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2594947 pcs Arkusz danych FMP Series
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet Axial
Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Seria FMP
Tryb panel 5.36 kOhms Moc (W) 1W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety szczegółowy opis 5.36 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film