Dom > Produkty > Rezystory > Przekaźniki rezystancyjne > FMP200FRF52-300R
FMP200FRF52-300R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup FMP200FRF52-300R z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number FMP200FRF52-300R
Producent Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL
Product parameter
Part Number FMP200FRF52-300R Producent Yageo
Opis RES MF 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2425475 pcs Arkusz danych FMP Series
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet Axial
Rozmiar / Wymiar 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Seria FMP
Tryb panel 300 Ohms Moc (W) 2W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Axial
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety szczegółowy opis 300 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film