Dom > Produkty > Rezystory > Przekaźniki rezystancyjne > FMP300FTF73-240R
FMP300FTF73-240R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup FMP300FTF73-240R z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number FMP300FTF73-240R
Producent Yageo
Opis RES MF 3W 1% AXIAL
Product parameter
Part Number FMP300FTF73-240R Producent Yageo
Opis RES MF 3W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1682822 pcs Arkusz danych FMP Series
Kategoria Rezystory Tolerancja ±1%
Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet Axial
Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Seria FMP
Tryb panel 240 Ohms Moc (W) 3W
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Axial
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety szczegółowy opis 240 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film