Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > MMF25SDRE1K78
MMF25SDRE1K78
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrazy są przeznaczone wyłącznie do odniesienia.
Patrz specyfikacje produktu do szczegółów produktu.
Kup MMF25SDRE1K78 z zaufaniem z Components-World.HK, 1 rok gwarancji
Poprosić o wycenę
Part Number MMF25SDRE1K78
Producent Yageo
Opis RES SMD 0.5% 1/4W MELF
(w dolarach amerykańskich)
6000 pcs
Product parameter
Part Number MMF25SDRE1K78 Producent Yageo
Opis RES SMD 0.5% 1/4W MELF Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1015559 pcs Arkusz danych MMF Series
Kategoria Rezystory Tolerancja ±0.5%
Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C Dostawca urządzeń Pakiet MELF
Rozmiar / Wymiar 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Seria MMF
Tryb panel 1.78 kOhms Moc (W) 0.25W, 1/4W
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case MELF, 0204
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.78 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film Kompozycja Metal Film